Филтер за пребарување
Марка
  Цена
  204

  -  EUR

  Статус на акции
   3 пронајдени производи
   Вашите поставки
   Зошто MusiX?
   Бесплатна достава од 25,00 ЕУР (Германиja)Бесплатна достава од 25,00 ЕУР (Германиja)
   Гаранција за враќање на парите од 30 денаГаранција за враќање на парите од 30 дена
   3-годишна гаранција3-годишна гаранција
   Личен советЛичен совет
   25.000 производи на залиха25.000 производи на залиха
   Дневни испоракиДневни испораки

   Слушалки за Мобилни Уреди

   FiiO F3 (black/red/blue)
   • Impedanz: 40 Ohm
   • Wirkungsgrad: 98 dB/mW
   • Frequenzgang: 15 Hz - 20 kHz
   <h3>Достапност</h3><span><span class="red">Beе се нарача за вас што е можно побрзо</span></span>
   Audio-Technica ATH-M50xBT
   • Type: Closed-back dynamic
   • Driver Diameter: 45 mm
   • Magnet: Rare earth
   <h3>Достапност</h3><span><span class="red">Beе се нарача за вас што е можно побрзо</span></span>
   Квантитет:-+
   Зошто MusiX?
   • Бесплатна достава од 25,00 ЕУР (Германиja)
   • Гаранција за враќање на парите од 30 дена
   • 3-годишна гаранција
   • Личен совет
   • 25.000 производи на залиха
   • Дневни испораки
   Вашите поставки
   База на попусти: 1. Претходна MusiX цена, 2. Препорачана цена за список